• Ühine meiega ja treeni end mugavalt vormi

  • Tasuta treeningvideod
  • Eesti tipptreenerid
  • Sinu enda kodu mugavustes
  • Treeni ükskõik millal
  • Treeni piiramatu arv kordi
  • Küsi nõu ekspertidelt
  • Erinevad aeroobikastiilid

  Liitudes kohe on kuuhind vaid 19.99

  Kliki siia et
  lugeda lähemalt

 • Arvamused

  • Jana Koppel:

   "Pea aastake Kaja juures boxmix'i ja tantsu (maraton treeningud) ning minust sai uuesti sündinud inimene! Kaja otseseks teeneks loen enda seljalihaste taaselustamise ning õlavöötme taastekke :-) . 1 kord nädalas tema treeningut on väärt kokku kõiki teisi treeninguid. Esmamulje - wow! Teine mulje - auch! ..."
   Loe edasi »
  • Gina Bergmann:

   "Kui ei oleks Kaja imelisi boxitreeninguid ei oleks mina arvatavasti hetkel BCombati treenerite ridades. Jah, mõnikord olin ka peaaegu hingetuna lebamas, aga elu ei mõõdetagi mitte hingetõmmete arvuga, vaid hetkedega, mis muudavad meid hingetuks. Ja see positiivsus ja armastus spordi vastu on ..."
   Loe edasi »
  • Eneli Nõu, Tallinna Kiirabi:

   "Võlub Kaja treeningu intensiivsus ja tempo, ei mingit pikutamist, iga treeningu lõpus särgist vett välja väänata on siiani tõeline nauding. Olen ehtne näide sellest, kuidas aeroobika ja tantsuvõõrast inimesest on võimalik kasvatada tõeline fän. Leidsin Kaja kuskil 10 aastat tagasi ..."
   Loe edasi »
  • Eva Ottas:

   "Kaja Tuisu trenni läksin ausalt huvist näha, mis on aeroobika ja näha seda ema, kes teeb päevas päris mitu treeningut :) Super, sain kohe praktiliselt sõltuvuse ja Kaja treeningud võlusid mind raskusega, nii füüsiliselt kui ka vaimselt ..."
   Loe edasi »
  • Külli:

   "Riina on tõeline positiivsuse ja energia kehastus – igas trennis kiirgab ta meeletut energiat, mis võtab ära igasuguse paha tuju. Oma füüsilise vormi ja oskustega on ta super eeskuju kõigile. Väga hea on, et Riina seletab alati professionaalselt lahti harjutuste mõtte, mida ja mille jaoks teeme ..."
   Loe edasi »
  • Nele:

   "Riina on alati heatujuline ja rõõmus ning tema trennidest saab alati hea tuju ja positiivset energiat. Oma ala tõeline professionaal."
   Loe edasi »
  • Hedi Tammik:

   "Pilates on minu sportliku vormi loomise ja säilitamise üks olulisemaid aluseid. Regulaarselt trennis hakkasin käima tänu põlvevigastusele, millest taastumiseks erinevaid võimalusi otsisin. Olin kuulnud, et pilatese harjutused peaks lisaks treenimisele ka lihaseid lõdvestama ..."
   Loe edasi »
  • Andres Lõhmus:

   "Et kõik ausalt ära rääkida, pean alustama sellest, et märkima ära kui suhteline kõik siin elus on. Selles mõttes suhteline, et me tegelikult ei saa anda selgeid hinnanguid sündmustele, et see mis minuga juhtus on hea või halb. Hea ei pruugi tegelikult olla hea ning välistelt justkui ..."
   Loe edasi »
  • Elen Ting:

   "Läksin ükskord sõbrannaga kaasa joogasse ja hakkas kohe väga meeldima ja just sellepärast, et Helbe on väga,armas ,soe ja tore inimene.Tänu temale meeldib mulle jooga väga. Lähen joogasse mõnusa ja sooja tundega ja loomulikult tulen veel parema tundega :) ..."
   Loe edasi »
  • Margit:

   "Olin pilatese harjutustest lugenud, et need on tõhusad rühi ja kehakuju parandamiseks. Tundsin, et just selline treening on mulle sobiv - rahulik ja mitte erilist pingutust nõudev. Nii ma alustasingi pilatese treeningutega paar aastat tagasi ..."
   Loe edasi »
  Loe kõiki arvamusi
 • Foorum

  • Soovin personaalset toitumise nõuannet :)

   Tere!

   Soovin samuti personaalset toitumise nõuannet! :)

   Parimate soovidega,

   Kersti
   Loe edasi »
  • Soovin personaalset toitumise nõuannet :)

   Tere!

   Soovin samuti personaalset toitumise nõuannet :)

   Päikest!
   Loe edasi »
  • Koduaeroobika koduleht nüüd avatud! Mis arvate? :)

   Mina olen ka kindlasti sihtrühm, sest kolides linnast maale ei jõua enam treenimgsaalides käia. Kodus ikka selle tunnikese näpistab. Kas ...
   Loe edasi »
  • Toidulisandid

   Kas on mingit kasu kui manustada L-Carnitine ampull 20 min enne trenni ( kiirem rasvapõletus, rohkem võhma)?
   Loe edasi »
  • Personaalne toitumis nõustamine

   Tere!
   Soovin toitmis nõustamist.
   Loe edasi »
  Vaata foorumit
 • KODUAEROOBIKA.EE annab koolidele tasuta liitumise.

   

  Alles pisut aega avatud olnud aga juba suurt populaarsust võitnud www.koduaeroobika.ee on otsustanud heategevuslikus korras anda oma panuse laste ja noorte kehalisse arengusse.

   

  Koduaeroobika.ee pakub võimalust mitmekesistada koolide kehalise kasvatuse tunde, teha need õpilastele huvitavamaks. Ja seda kõike TASUTA. Koolidel palume meiega ühendust võtta e-maili teel: info@koduaeroobika.ee ja saadame vastu edasised juhtnöörid. Niisama infoks võib tutvuda  kasutustingimustega, mis saadaval siit. Võimalus meiega liituda kehtib kooliaasta lõpuni. Koduaeroobika.ee treeninguid saavad koolid enda õppetöös tasuta kasutada samuti kuni kooliaasta lõpuni.

   

  Koolides, eriti tüdrukute hulgas, on populaarne aeroobika. Poistele sobiks meie lehelt suurepäraselt poksitreening. Kõikidele noortele võib meeldida hip-hop tantsutreening. Ja õpetajal on hea saada tasemel nõuandeid, kui endal parasjagu aeroobikast süvateadmisi pole. Saab lihtsa vahendiga tunni huvitavamaks teha. See on samasugune abivahend kehalise kasvatuse õpetajale, nagu hantlid või hüppenöör , lihtsalt kaasaegsem. Koduaeroobika ei hakka ju päris kehalise kasvatuse tundi asendama, vaid on mõnusaks vahelduseks ja täienduseks. Treeninguid annavad eesti tipptreenerid Kaja Tuisk , Riina Suhotskaja jt.

  Õpetaja võib kasutada meie lehte ka täiendõppeks.

   

   

  Kui öeldakse,et osadel koolidel pole VEEL tehniliselt võimalik seda näidata, siis - kui pole midagi näidata, siis ei teki ka tahtmist endale seda võimalust muretseda. Koduaeroobika annab võimaluse. Ja samas on paljudes kohtades tegelikult võimalused olemas, pigem on need unustatud või tähelepanuta. Paar lihtsat näidet: Kui koolis on olemas näiteks videoprojektor, siis piisab selle ühendamisest läptopiga ja saab elusuuruses pildi saatel treenida. Kui siia lisada tavaline (loe: mitte kallis) arvutikõlarite komplekt, siis ongi tulemus olemas. Või on tavaline arvuti ,mille monitor on võrreldav tavalise telekaga, kust kehalise kasvatuse õpetaja on siiani vaadanud vhs/dvd salvestisi, mis aga ei uuene iga kuu, nagu treeningud Koduaeroobika.ee lehel.

   

  Lahendused on tihti ligemal ja lihtsamad, kui me arvame :)

   

  Koduaeroobika.ee peab oluliseks rõhutada, et laste ja noorte tervisele pannakse alus just kooliprogrammi raames. Ja selle programmi mitmekülgsemaks ja huvitavamaks muutmisele soovimegi anda oma panuse.

   

  Head pealehakkamist! Head treenimist!

  Muusikateoste kasutamine sellel leheküljel on kooskõlastatud EAÜ/NCB-ga.