• Ühine meiega ja treeni end mugavalt vormi

  • Tasuta treeningvideod
  • Eesti tipptreenerid
  • Sinu enda kodu mugavustes
  • Treeni ükskõik millal
  • Treeni piiramatu arv kordi
  • Küsi nõu ekspertidelt
  • Erinevad aeroobikastiilid

  Liitudes kohe on kuuhind vaid 19.99

  Kliki siia et
  lugeda lähemalt

 • Arvamused

  • Jana Koppel:

   "Pea aastake Kaja juures boxmix'i ja tantsu (maraton treeningud) ning minust sai uuesti sündinud inimene! Kaja otseseks teeneks loen enda seljalihaste taaselustamise ning õlavöötme taastekke :-) . 1 kord nädalas tema treeningut on väärt kokku kõiki teisi treeninguid. Esmamulje - wow! Teine mulje - auch! ..."
   Loe edasi »
  • Gina Bergmann:

   "Kui ei oleks Kaja imelisi boxitreeninguid ei oleks mina arvatavasti hetkel BCombati treenerite ridades. Jah, mõnikord olin ka peaaegu hingetuna lebamas, aga elu ei mõõdetagi mitte hingetõmmete arvuga, vaid hetkedega, mis muudavad meid hingetuks. Ja see positiivsus ja armastus spordi vastu on ..."
   Loe edasi »
  • Eneli Nõu, Tallinna Kiirabi:

   "Võlub Kaja treeningu intensiivsus ja tempo, ei mingit pikutamist, iga treeningu lõpus särgist vett välja väänata on siiani tõeline nauding. Olen ehtne näide sellest, kuidas aeroobika ja tantsuvõõrast inimesest on võimalik kasvatada tõeline fän. Leidsin Kaja kuskil 10 aastat tagasi ..."
   Loe edasi »
  • Eva Ottas:

   "Kaja Tuisu trenni läksin ausalt huvist näha, mis on aeroobika ja näha seda ema, kes teeb päevas päris mitu treeningut :) Super, sain kohe praktiliselt sõltuvuse ja Kaja treeningud võlusid mind raskusega, nii füüsiliselt kui ka vaimselt ..."
   Loe edasi »
  • Külli:

   "Riina on tõeline positiivsuse ja energia kehastus – igas trennis kiirgab ta meeletut energiat, mis võtab ära igasuguse paha tuju. Oma füüsilise vormi ja oskustega on ta super eeskuju kõigile. Väga hea on, et Riina seletab alati professionaalselt lahti harjutuste mõtte, mida ja mille jaoks teeme ..."
   Loe edasi »
  • Nele:

   "Riina on alati heatujuline ja rõõmus ning tema trennidest saab alati hea tuju ja positiivset energiat. Oma ala tõeline professionaal."
   Loe edasi »
  • Hedi Tammik:

   "Pilates on minu sportliku vormi loomise ja säilitamise üks olulisemaid aluseid. Regulaarselt trennis hakkasin käima tänu põlvevigastusele, millest taastumiseks erinevaid võimalusi otsisin. Olin kuulnud, et pilatese harjutused peaks lisaks treenimisele ka lihaseid lõdvestama ..."
   Loe edasi »
  • Andres Lõhmus:

   "Et kõik ausalt ära rääkida, pean alustama sellest, et märkima ära kui suhteline kõik siin elus on. Selles mõttes suhteline, et me tegelikult ei saa anda selgeid hinnanguid sündmustele, et see mis minuga juhtus on hea või halb. Hea ei pruugi tegelikult olla hea ning välistelt justkui ..."
   Loe edasi »
  • Elen Ting:

   "Läksin ükskord sõbrannaga kaasa joogasse ja hakkas kohe väga meeldima ja just sellepärast, et Helbe on väga,armas ,soe ja tore inimene.Tänu temale meeldib mulle jooga väga. Lähen joogasse mõnusa ja sooja tundega ja loomulikult tulen veel parema tundega :) ..."
   Loe edasi »
  • Margit:

   "Olin pilatese harjutustest lugenud, et need on tõhusad rühi ja kehakuju parandamiseks. Tundsin, et just selline treening on mulle sobiv - rahulik ja mitte erilist pingutust nõudev. Nii ma alustasingi pilatese treeningutega paar aastat tagasi ..."
   Loe edasi »
  Loe kõiki arvamusi
 • Foorum

  • Soovin personaalset toitumise nõuannet :)

   Tere!

   Soovin samuti personaalset toitumise nõuannet! :)

   Parimate soovidega,

   Kersti
   Loe edasi »
  • Soovin personaalset toitumise nõuannet :)

   Tere!

   Soovin samuti personaalset toitumise nõuannet :)

   Päikest!
   Loe edasi »
  • Koduaeroobika koduleht nüüd avatud! Mis arvate? :)

   Mina olen ka kindlasti sihtrühm, sest kolides linnast maale ei jõua enam treenimgsaalides käia. Kodus ikka selle tunnikese näpistab. Kas ...
   Loe edasi »
  • Toidulisandid

   Kas on mingit kasu kui manustada L-Carnitine ampull 20 min enne trenni ( kiirem rasvapõletus, rohkem võhma)?
   Loe edasi »
  • Personaalne toitumis nõustamine

   Tere!
   Soovin toitmis nõustamist.
   Loe edasi »
  Vaata foorumit
 •  Tere!


  Meil on hea meel,et teid huvitab meie treeningprogramm. 

  Meiega tasuta liitumiseks palume kooli direktoril täita allolevad lahtrid ja (direktoril) see meile e-maili tekstiosas tagasi saata. KINDLASTI lisage/jätke e-maili lause "Oleme nõus Koduaeroobika koolidele mõeldud tasuta liitumise tingimustega." LISAKS palume täita allpool olev Kasutustingimusted ja ka see meile manuses saata. Iga kooli juhtkond (direktor) määrab oma esindaja(d) (kuni 3 esindajat), kelle vastutavale kasutusele paroolid antakse.


  1. esindaja nimi: ….............................................

  Soovitav Kasutajanimi: …...................................

  e-mail: ................................................................


  2. esindaja nimi: ….............................................

  Soovitav Kasutajanimi: …...................................

  e-mail: ................................................................


  3. esindaja nimi: ….............................................

  Soovitav Kasutajanimi: …...................................

  e-mail: ................................................................


  Peale täidetud tingimuste lehe saamist  saadame me teie poolt määratud esindajale parooli, millega ta saab koduaeroobika.ee keskonda siseneda. Parooli levitamine kõrvalistele isikutele on keelatud. Paroolid kehtivad õppeaasta lõpuni. Ja alati on võimalik meiega liituda tavalisel moel :) P.S. Me soovime ,et te saadate meile nõusoleku just SELLISEL kujul nagu me palume. Loodan,et mõistate,et koole on eestis u 500 ja kogu selle tasuta süsteemi haldamiseks on meil väljatöötatud oma reeglistik. Kui iga kool saadaks omal moel, siis me lihtsalt ei suudaks füüsiliselt seda süsteemi hallata. :) Usun,et meie soov on loogiline ja põhjendatud.


  Lugupidamisega,
  Koduaeroobika meeskond 

   


  Kasutustingimused

  Käesolevad kasutustingimused (edaspidi Tingimused) kehtivad Eesti põhikooli- ja gümnaasiumide õpetajatele ja õpilastele tasuta tingimusel, et kodulehekülje www.koduaeroobika.ee sisu kasutatakse üksnes põhikooli- ja gümnaasiumide õppeprotsessis kooli territooriumil olevates arvutites, või õpetaja isiklikus arvutis ainult tunni ettevalmistamise tarbeks. Muul viisil kasutamine toimub kodulehe www.koduaeroobika.ee üldistel kasutajatingimustel tasu eest.

  Koduaeroobika annab vajalikud ligipääsuparoolid koolidele tasuta üksnes juhul, kui järgitakse käesolevaid Tingimusi ning paroole ei anta edasi kõrvalistele isikutele ega ei kasutata muul viisil vastuolus käesolevate tingimustega määratletud eesmärkidega. Paroolid antakse järgmises punktis nimetatud vastutavale isikule.

  Iga kooli juhtkond (direktor) määrab oma esindaja(d) (kuni 3 esindajat), kelle vastutavale kasutusele paroolid antakse.

  1. esindaja nimi: …........................................................... Kasutajanimi: …....................................

  2. esindaja nimi: …........................................................... Kasutajanimi: …....................................

  3. esindaja nimi: …........................................................... Kasutajanimi: …....................................

  Juhul, kui Koduaeroobika leiab, et kasutaja on rikkunud käesolevaid Tingimusi või üldtingimusi, on Koduaeroobikal õigus sulgeda tasuta konto ja nõuda leppetrahvi kuni kuue kuu abonenttasu ulatuses. Koduaeroobika võib igal ajal, teatades sellest ette üks nädal, lõpetada kodulehe tasuta kasutamise.

  Oled vastutav kõikide omapoolt tehtud avalike postituste ja privaatsõnumite eest Koduaeroobika ja Koduaeroobika foorumi keskkonnas. Koduaeroobika administratsioon (edaspidi Koduaeroobika) ei vastuta postituste, kommentaaride ega hinnangute eest! Nõustud mitte sisestama solvavaid, roppe, labaseid, halvustavaid, vihkavaid, ähvardavaid, seksuaalse-suunitlusega või muid seadustega või reeglitega vastuolevaid postitusi või hinnanguid. Vastasel juhul võidakse sind karistada Aeg Maha (AM) staatusega, korduva rikkumise korral sinu kasutajanimi sulgeda ja/või sinu ligipääs Koduaeroobika keskkonnale jäädavalt ära keelata.

  Koduaeroobika ei salli tarkvarapiraatlust, seega kõik piraatlusekahtlusega teemad ja/või postitused kustutatakse ja sinu ligipääs Koduaeroobika võidakse blokeerida! Sinu IPaadress jäädvustatakse igale postitusele võimalike abinõude täitmiseks. Videode kopeerimine, ja allalaadimine on keelatud. Kasutajakonto jagamine kellegi teise isikuga on kategooriliselt keelatud! Keeldude eiramisel on administratsioonil õigus sulgeda kasutajakonto ja võtta tarvitusele seadusega kooskõlas olevad meetmed!

  Kasutaja poolt sisestatud isikuandmeid säilitatakse serveris krüpteeritult ja kõrvalistel isikutel nendele ligipääsu pole. Talletatud isikuandmeid edastame vaid volitatud ametlikele institutsioonidele (näiteks Eesti Politsei, kohus). Koduaeroobika moderaatoritel on õigus muuta, kustutada, ümber tõsta, lukustada ja liita kõiki kasutajate poolt tehtud postitusi ja kommentaare. Koduaeroobika jätab endale õiguse ettehoiatamata kustutada kasutustingimuste, reeglitega või hea tavaga vastuolevaid postitusi, kommentaare ja hinnanguid! Koduaeroobika keskkond kasutab küpsiseid (cookies) andmete salvestamiseks sinu arvutisse. Need ei sisalda sinu kirjutatut Koduaeroobikas, vaid kiirendavad keskkonna kasutamist.

  Sinu e-posti aadressi kasutatakse ainult registreerimise kinnitamiseks, parooli saatmiseks ununemise korral ning privaatsõnumitest teavitamiseks (saab profiilist välja lülitada). NB! Toimiva e-posti aadressi olemasolu on enne kasutajaks registreerumist vajalik, vastasel korral ei õnnestu aktiveerimiskirja saatmine! Koduaeroobika valdajad ei vastuta võimalike tehniliste rikete, kolmandate isikute elektrooniliste rünnete ja sellest tuleneda võivate kahjude eest. Tehnilistest ja muudest probleemidest palume koheselt teavitada Koduaeroobikat e-posti aadressil info@koduaeroobika.ee Olen nõus eeltoodud tingimustega ja liitun Koduaeroobika kasutajaks.

  Nimi …............................................................

  Kooli direktor

  Kooli nimi ja kuupäev: _______________________

  Muusikateoste kasutamine sellel leheküljel on kooskõlastatud EAÜ/NCB-ga.