• Ühine meiega ja treeni end mugavalt vormi

  • Tasuta treeningvideod
  • Eesti tipptreenerid
  • Sinu enda kodu mugavustes
  • Treeni ükskõik millal
  • Treeni piiramatu arv kordi
  • Küsi nõu ekspertidelt
  • Erinevad aeroobikastiilid

  Liitudes kohe on kuuhind vaid 19.99

  Kliki siia et
  lugeda lähemalt

 • Arvamused

  • Jana Koppel:

   "Pea aastake Kaja juures boxmix'i ja tantsu (maraton treeningud) ning minust sai uuesti sündinud inimene! Kaja otseseks teeneks loen enda seljalihaste taaselustamise ning õlavöötme taastekke :-) . 1 kord nädalas tema treeningut on väärt kokku kõiki teisi treeninguid. Esmamulje - wow! Teine mulje - auch! ..."
   Loe edasi »
  • Gina Bergmann:

   "Kui ei oleks Kaja imelisi boxitreeninguid ei oleks mina arvatavasti hetkel BCombati treenerite ridades. Jah, mõnikord olin ka peaaegu hingetuna lebamas, aga elu ei mõõdetagi mitte hingetõmmete arvuga, vaid hetkedega, mis muudavad meid hingetuks. Ja see positiivsus ja armastus spordi vastu on ..."
   Loe edasi »
  • Eneli Nõu, Tallinna Kiirabi:

   "Võlub Kaja treeningu intensiivsus ja tempo, ei mingit pikutamist, iga treeningu lõpus särgist vett välja väänata on siiani tõeline nauding. Olen ehtne näide sellest, kuidas aeroobika ja tantsuvõõrast inimesest on võimalik kasvatada tõeline fän. Leidsin Kaja kuskil 10 aastat tagasi ..."
   Loe edasi »
  • Eva Ottas:

   "Kaja Tuisu trenni läksin ausalt huvist näha, mis on aeroobika ja näha seda ema, kes teeb päevas päris mitu treeningut :) Super, sain kohe praktiliselt sõltuvuse ja Kaja treeningud võlusid mind raskusega, nii füüsiliselt kui ka vaimselt ..."
   Loe edasi »
  • Külli:

   "Riina on tõeline positiivsuse ja energia kehastus – igas trennis kiirgab ta meeletut energiat, mis võtab ära igasuguse paha tuju. Oma füüsilise vormi ja oskustega on ta super eeskuju kõigile. Väga hea on, et Riina seletab alati professionaalselt lahti harjutuste mõtte, mida ja mille jaoks teeme ..."
   Loe edasi »
  • Nele:

   "Riina on alati heatujuline ja rõõmus ning tema trennidest saab alati hea tuju ja positiivset energiat. Oma ala tõeline professionaal."
   Loe edasi »
  • Hedi Tammik:

   "Pilates on minu sportliku vormi loomise ja säilitamise üks olulisemaid aluseid. Regulaarselt trennis hakkasin käima tänu põlvevigastusele, millest taastumiseks erinevaid võimalusi otsisin. Olin kuulnud, et pilatese harjutused peaks lisaks treenimisele ka lihaseid lõdvestama ..."
   Loe edasi »
  • Andres Lõhmus:

   "Et kõik ausalt ära rääkida, pean alustama sellest, et märkima ära kui suhteline kõik siin elus on. Selles mõttes suhteline, et me tegelikult ei saa anda selgeid hinnanguid sündmustele, et see mis minuga juhtus on hea või halb. Hea ei pruugi tegelikult olla hea ning välistelt justkui ..."
   Loe edasi »
  • Elen Ting:

   "Läksin ükskord sõbrannaga kaasa joogasse ja hakkas kohe väga meeldima ja just sellepärast, et Helbe on väga,armas ,soe ja tore inimene.Tänu temale meeldib mulle jooga väga. Lähen joogasse mõnusa ja sooja tundega ja loomulikult tulen veel parema tundega :) ..."
   Loe edasi »
  • Margit:

   "Olin pilatese harjutustest lugenud, et need on tõhusad rühi ja kehakuju parandamiseks. Tundsin, et just selline treening on mulle sobiv - rahulik ja mitte erilist pingutust nõudev. Nii ma alustasingi pilatese treeningutega paar aastat tagasi ..."
   Loe edasi »
  Loe kõiki arvamusi
 • Foorum

  • Soovin personaalset toitumise nõuannet :)

   Tere!

   Soovin samuti personaalset toitumise nõuannet! :)

   Parimate soovidega,

   Kersti
   Loe edasi »
  • Soovin personaalset toitumise nõuannet :)

   Tere!

   Soovin samuti personaalset toitumise nõuannet :)

   Päikest!
   Loe edasi »
  • Koduaeroobika koduleht nüüd avatud! Mis arvate? :)

   Mina olen ka kindlasti sihtrühm, sest kolides linnast maale ei jõua enam treenimgsaalides käia. Kodus ikka selle tunnikese näpistab. Kas ...
   Loe edasi »
  • Toidulisandid

   Kas on mingit kasu kui manustada L-Carnitine ampull 20 min enne trenni ( kiirem rasvapõletus, rohkem võhma)?
   Loe edasi »
  • Personaalne toitumis nõustamine

   Tere!
   Soovin toitmis nõustamist.
   Loe edasi »
  Vaata foorumit
 • Kaja Tuisk

  Intervjuu ajakirjast HERS, vastab Kaja Tuisk

  >> Kuidas on sinust kujunenud Eesti üks tuntuim aeroobikatreener?

  Kõik sai alguse siis, kui mu vanaema mind 3-aastaselt balletitrenni viis. 9-aastaselt hakkasin vennaga tantsima võistlustantsu. See kestis ajani, kuni ta pärast keskkooli lõppu sõjaväkke minema pidi. Pedagoogilises ülikoolis õppisin tantsujuhtimist. Karaktertants ja rahvatants – kõik stiilid olen läbinud. Kõrgemalt haritud rahvatantsujuht oleks pidanud minust tegelikult saama, aga mõistsin, et see pole ikka päris minu teema. Aeroobikatreener olen olnud 19 aastat.  Teen treeninguid nii Status Club'is, City Spa's, Zelluloosis. Ja muidugi Kodueroobikas.

  Koreograafia kõrgem haridus võimaldab teha loominguliselt keerulisemaid tantsulisi treeningtunde. Ka poksitrennides tuleb see kasuks kombinatsioone välja mõeldes.

  >> Sa oled tuntud ka Tuiskajana. Sellest võiks järeldada, et sa väga purgis ei püsi. Kui raske on sinu jaoks pikka aega ühe asjaga tegeleda

  Nimest sõltuvalt, jah, elu on liiga lühike, et 90nega läbi sõita. Pigem tuiskan, nagu energia...

  Päevad on tõepoolest intensiivsed, küll aga tegeledes alaga, mis on ühtlasi nii töö kui hobi, ei muutu see tüütuks, eriti veel, kui treeningud on väga erinevad. Näiteks hommikul vesiaeroobika, lõunal tantsimine ja õhtul kikkpoks-aeroobika. Kikkpoks-aeroobika paneb ka ainevahetuse väga hästi tööle ja annab energiat.

  Vahel mul ongi selline tunne, et selle minus peituva poweriga võiks parematel päevadel ilmselt kosmoses ära käia.

  >> Kuidas su perekond suhtub sinu aktiivsesse ellu?

  Aktsepteerivalt. Meil on väga isemoodi perekond, kõik on vabad ja teevad, mida soovivad.

  >> Kas tunned ka survet endast noorematega konkureerides?

  Olen seier, käin ajaga kaasas. Et erineda teistest, käin end täiendamas ja oma käekirja isikustamas. Saan ka iseend vaimselt täiendada selle abil, et ma paigal ei seisaks, aju ikka töötas ning loovust jaguks.

  >> Mida ütleksid neile, kes kardavad treenides liiga lihastesse minna?

  Aeroobikatreeningutega on selline probleem kindlasti välistatud.

  >> Kui suure osa su päevast moodustab trenn? Kas jõusaalitrenni ka teed?

  Kuna treenimine on mu põhitöö, siis sõltuvalt päevast üks kuni neli tundi moodustab trenn. Mõnel päeval tund, mõnel neli. Aeg-ajalt on vaja ka teha asendustrenne ja personaaltreeninguid. Jõusaalis ma tõepoolest ei käi, treenin oma keha mitmekülgselt ja tasakaalustatult erinevate aeroobikastiilide abil.

  >> Mida pead enda parimateks ja halvimateks omadusteks?

  Parimateks omadusteks pean tähelepanelikkust ja hoolivust, kuid enda hindamiseks on mul oluliselt teistsugune mõõdupuu kui teiste tarbeks. Halvimaks ehk liigset põdemist ebaõiglase anonüümse kriitika pärast.

  >> Mis aitab motivatsioonikriisi vastu?

  Kui teed tööd mis rõõmu valmistab nii endale kui ka teistele, siis on kriisioht kindlasti välistatud. Ilma igasuguse ülbitsemiseta, ütlen, et mul pole veel õnneks tekkinud motivatsioonikriisi, olen õppinud oma vaimu ja füüsist ratsionaalselt kasutama. Ja kui tunnen, et pole enam piisavalt sädet, mida edasi anda, võtan hoo maha ja sõidan puhkusele.

  >> Kuidas peletada sügis-talvist masendust?

  Mind aitab kindlasti päike, see annab energiat, võimalusel sõidan näiteks Floridasse sugulaste juurde. Igaõhtuselt, pärast töö- ning treeningpäeva naudin vannis kümblemist ja kaminatuld.

  >> Kaua kulutad aega enda eest hoolitsemisele ja mis on selle juures tähtsaim?

  Töö spetsiifikast sõltuvalt tegelen rohkem oma visuaaliga. Aga hea välimuse säilitamise reeglid on uni, puhkus, tasakaal (ka suhetes) ning massaaž.

  Pole eluaegse ilu valemit. Kui ikka viis erinevat kokka küpsetavad, tuleb viis erinevat rooga. Armumine annab silmnähtavaid tulemusi. Kõige kiirem tulem on heal tujul, ülejäänud projektid nõuavad rohkem aega. Totaalsed muutused algavad ikka peast. Mida rohkem on naise elus armastust, seda vähem aega kulub enda eest hoolitsemisele. Hellitatud naised näevadki paremad välja.

  >> Mis on ilu saladus, olenemata vanusest?

  Kui inimene on õnnelik oma vormitus kehas, on see täiesti okei, oluline on rahulolu – tasakaal. Igas vanuses on omad trumbid, ajaratas käib ju ühte pidi. Oluline on, et vanuse kasvades kriitikameel säiliks. Kui jõuline Ivi Eenmaa värvib suu tulipunaseks, siis on see julge ja maitsekas, kui aga 14-aastane stopp-tule ette maalib, on see vulgaarne. Keskealisena võiks veel olla mängujulgust, muidu oleks maailm igav. Ilusatel naistel on suuremad võimalused leida oma lastele tugevam isa. Ilu mõiste on muutunud läbi aastate, tundub et ka meeste jaoks muutub hea väljanägemine olulisemaks – soorollid on muutunud.

  Noorus on ilus – noor, mõttetult tühja silmavaatega ei ole aga ilus. Inimesed, kes oskavad läbi elukogemuste õppida, targemaks saada, on ilusad. Eks me ju muutumegi ilusamaks läbi valusate kogemuste. Keskkoolistaar on hilisemas elus hall hiireke ja mõnikord kasvab inetust pardipojast luik... Inimeseõpetuse õpik ütleb, et teismeikka jõudes läheb keha oma teed. Kui investeerid ainult oma sisemusse, on vähetõenäoline, et seda kellegagi jagada saad. Esmapilk on vaid fassaad, kuid omab siiski määravat tähtsust.

  Tasakaal peaks olema. Ootan pikisilmi, mida sõltumatute laboratooriumide teadlased välja mõtlevad ja millal inimese eluea pikendamise valem leitakse – mul on veel vaja nii palju ära teha! Tunde, et sa ilus oled, peaks andma ikkagi mees oma paitava pilguga.Lastagu inimestel olla sellised, nagu tahavad ning lubatagu minulgi olla selline, nagu olen.

  Intervjuu on ilmunud ajakirjas HERS.

  MUSCLE&FITNESS hers NOV/DETS 2009
  http://muscle-fitness.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=106&Itemid=63

   

  JANA KOPPEL:

  Pea aastake Kaja juures boxmix'i ja puhast tantsu (maraton treeningud)  ning minust sai uuesti sündinud inimene! Kaja otseseks teeneks loen enda seljalihaste taaselustamise ning õlavöötme taastekke :-) . 1 kord nädalas tema treeningut on väärt kokku kõiki teisi treeninguid. Esmamulje - wow! Teine mulje - auch! Kolmas mulje - Kajaga saan ma end uuesti järje peale!

  Kui kokku võtta lühidalt, miks Kaja? Siis minu vastuseks on: Sära, professionaalsus, ühendamine ja power! Go, babe, go!

  GINA BERGMANN

  Kui ei oleks Kaja imelisi boxitreeninguid ei oleks mina arvatavasti hetkel BCombati treenerite ridades. Jah, mõnikord olin ka peaaegu hingetuna lebamas, aga elu ei mõõdetagi mitte hingetõmmete arvuga, vaid hetkedega, mis muudavad meid hingetuks. Ja see positiivsus ja armastus spordi vastu on mind saatnud nendest tundidest siiani. Paljud inimesed on jõudnud kaugemale kui nad ise usuvad - seetõttu, et keegi teine usub nendesse. Aitäh uskumast Kaja!

  ENELI NÕU, Tallinna Kiirabi

  Võlub Kaja treeningu intensiivsus ja tempo, ei mingit pikutamist, iga treeningu lõpus särgist vett välja väänata on siiani tõeline nauding. Olen ehtne näide sellest, kuidas aeroobika ja tantsuvõõrast inimesest on võimalik kasvatada tõeline fän. 

  Leidsin Kaja kuskil 10 aastat tagasi.Sattusin kohe edasijõudnute trenni, kus olin totaalse aeroobika-võhikuna ikka väga hädas, pusisin tagareas ja lubasin endale, et ma mitte kunagi enam selle treeneri tundi ei lähe. Aga kuna mul oli arsti poolt võitluskunstidele kriips peale tõmmatud (ei tohtinud olla kontakti), siis seadsin ma sammud taas Kaja juurde, et võidelda (üksi kujutletava vastasega) Kaja boxmix aeroobikas. 

  Kaja trennide tempo on intensiivseim, teiste trennist tulen vahel ka kergelt niiske särgiga, sealt aga alati higist tilkuvana. Kui ma poleks leidnud Kaja, siis ilmselt minust ikkagi aeroobikatibi saanud poleks. Liikunud ja trenni teinud olen ma terve oma teadliku elu, Kaja oli uus leid, meeldis ja meeldib siiani. Kajal on oma käekiri ja kui sellega harjud, siis on kavade õppimine suhteliselt lihtne, aga ise peab tahtma pusida, kui alla annad, siis nendes tundides hakkama ei saa. 

  Kaja treeningud arendavad ülihästi aeroobset, kohati ka anaeroobset vastupidavust, terve aasta korralikult boxmixis käies ei ole probleem ntx maijooksul 7km läbida, annab selleks igati hea põhja. 

  Kokkuvõtteks saan öelda, et mulle meeldivad Kaja tantsu- ja boxitunnid,neis on suur kasu vaimule, füüsilisele arengule, vormile ja kehakaalule.

  EVA OTTAS:

  Kaja Tuisu trenni läksin ausalt huvist näha, mis on aeroobika ja näha seda ema, kes teeb päevas päris mitu treeningut :)

  Super, sain kohe praktiliselt sõltuvuse ja Kaja treeningud võlusid mind raskusega, nii füüsiliselt kui ka vaimselt, sest kavad olid ikka tantsupedagoogile kohaselt keerulised, mis mulle kui tantsijale just pinget pakkusid. Oma treeneriameti olengi tegelikult õppinud Kaja käest, sest tõesti ta on perfektne näide: hea õpetusmetoodika, head kavad, heas vormis ja korrektne. Üks tõeline treener.

  ANDRES LÕHMUS

  Et kõik ausalt ära rääkida, pean alustama sellest, et märkima ära kui suhteline kõik siin elus on. Selles mõttes suhteline, et me tegelikult ei saa anda selgeid hinnanguid sündmustele, et see mis minuga juhtus on hea või halb. Hea ei pruugi tegelikult olla hea ning välistelt justkui  halb sündmus võib kujuneda tegelikult millekski heaks.

  Mina ei oleks tõenäoliselt saanud Kajaga tuttavaks ning vaevalt, et sattunud ka Boxmixi , kui ma ei oleks ..... sõitnud Kaja autole  tagant sisse ühel 2009 aasta päikeselisel septembiõhtul.  Autoavarii, kuigi suhteliselt tühine, mis on  siiski just kui negatiivne sündmus, osutus tagasivaatlikult vägagi positiivseks, ma nimelt avastasin Boxmixi. 

  Suhteliselt sportliku inimesena ei teadnud ma Boxmixist  2 aastat tagasi mitte kui midagi, “karistuseks”  lubasin Kajale  osaleda proovitrennis Tema rühmatreeningul.

  Nüüd on sellest möödas täpselt 1 nädal vähem kui 2 aastat ning  Boxmixist  on  saanud minu sportlik armastus  ja  peab tõdema , et ka sõltuvus.

  Poksitreening Kajaga on tõsiselt intensiivne ja tõhus treening sellele, kes soovib mitte lihtsalt musklit kasvatada, vaid soovib kasvatada oma  füüsilist  ning ma  ei saa mainimata  jätta, et ka mentaalset vastupidavust. 

  Eelmainitu saavutamiseks on vaja loomulikult järjepidavust ja distsipliini,  arvan, et hakkamaks Kaja poksi tõeliselt nautima, on vaja järjepidavalt treenida 2 korda 1 tund nädalas.  Loomulikult tuleb kasuks, lisaks sellele 2-le tunnile  Kaja üsna kõrge pulsisagedusega poksitrennile nädalas,  täiendav füüsiline koormus rahulikumal pulsil.

  Kellele  boxmix meeldima hakkab,  mõtleb tõenäoliselt kolmanda treeningkorra lisamist aeg ajalt või alaliselt oma  treeningnädalasse.

  Kaja poksitrenn on tõesti intensiivne, näiteks toon ühe  väga heas vormis oleva spordisõpra, kes  jõusaalist Kaja trenni tulles  tunnistanud hiljem , et jõusaalis treenides mõtles, et mida need  seal rühmatreeningus õhku vehivad, kuid peale 20 minutilist Boxmixi sai Tal  “õhk”  ja võhm otsa. Tänaseks on mainitud spordisõber tegija nii jõusaalis kui boxmixis, kuid  põhitreening rõhuga poksile.

  Mina olen viimase 5 aasta jooksul teinud regulaarselt koormustesti ning varasem  hea koormustaluvuse näitaja on viimasel  aastal oluliselt paranenud, e. teen sama koormustaluvuse tulemuse ära  madalama vererõhu ja pulsiga vaatamata sellele, et iga aasta olen kummaline küll aga ühe aasta vananenud.   

  Miks lisaks füüsilisele vastupidavusele mainisin ka vaimset vastupidavust, on see, et Boxmixi treening annab väga ilmekalt aimu sellest, et inimese tegelik võimekus on oluliselt suurem sellest , mis Sulle  tundub võimekus olevat. Nimelt, et kui tunned , et enam ei  jõua, siis Kaja poks treenib Sind jõudma ka siis kui enam ei jõua. Ehk treenib Sinu vaimu. Kaja treeninguid iseloomustab ka sellise treeningtempo hoidmine, mis on kindlasti kõrgem ja intensiivsem kui  Sina ise  oma tempo valiksid, kuid mitte ka selline, et jõuaksid kiiresti energiavõlga e. “kukuksid auku”.  Selline mängimine , treenimine  “jõudmise” piiridel.

  Ma ei saa mööda minna KEHAST  kommenteerides  Kaja poksitreeninguid. Õigemini keha ilust. Nii ilusamad kui vähem ilusamad mehed soovivad kõik olla millegi pärast ülalt laiemad ja keskelt kitsamad.  Ehk laiemaid õlgu, sitkeid käe ja rinnalihaseid ning väiksemat trimmimat kõhtu.  Ausalt öeldes on see päris uskumatu, kuidas selle boxmixi “õhku tampimisega ” see juhtub ehk Sinu keha hakkab muutuma. Kasuks tuleb muidugi ka see kui mõelda millal ja mida suhu panna.

  Samas naisterahvaste puhul, keda selle minu 2 aastase Kaja rühmapoksi kogemuse ajal  on rühmas domineeriv enamus, toimub keha areng teisiti kui meestel. Naised ei lähe lihasesse, vaid  muutuvad sitkeks ja lähevad lihtsalt ilusamaks. Ning mõned neist väga kiiresti.

  Kokkuvõttes soovitan soojalt ning selleks pole vaja üldse autoplekki mõlkida ,et Kaja tõhusa ja lõbusa treeningutega liituda.

  SINU VORM JA SUUTLIKKUS PARANEB TÕESTI  VÄGA TÕHUSALT.

  Muusikateoste kasutamine sellel leheküljel on kooskõlastatud EAÜ/NCB-ga.